Bizler DEVRAN İLAÇLAMA olarak 2017 yılında kurulan dinamik, ekonomik ve kaliteden ödün vermeyen  hizmet anlayışımızın 4.yılında olmaktan gurur duyuyoruz

DEVRAN İLAÇLAMA, Mesleğinde 10 yılını doldurmuş Ziraat Mühendisi tarafından kurulan  Biyosidal Ürün Uygulama Mesul Müdürlük görevini üstlenerek Ekip Sorumlusu olan ve Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası Olan Personel ile çalışan İlaçlama  alanında İzmir in her semtinde ve çevresinde istediğiniz her an hizmet etmek anlayışıyla çalışmaktadır.

DEVRAN İLAÇLAMA şirketi kaliteli malzeme, insan ve çevre sağlığına zararı olmayan Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanıp (WHO), Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılmış , TSE Belgeli , ithal, kokusuz, uzun süre etkili, ilaçlarla, haşerelerden kesin olarak kurtulmanın garanti ve güvencesini vermektedir.

Vizyonumuz

-Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti, en teknolojik cihazlarla vermektir

-Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak.

-Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak.

-Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Misyonumuz

-Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

-Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonrada hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimiz den asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

 

 

izmir böcek ilaçlama