İzmir İlaçlama Firması Devran İlaçlama olarak, İzmir’de Apartman İlaçlama konusunda siz değerli müşterilerimizin haşere sorunlarını çözmek için hizmet vermekteyiz. Devran İlaçlama olarak amacımız  %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktır. %100 müşteri memnuniyeti için KALİTELİ İLAÇ, DOĞRU YÖNTEM, ETKİLİ UYGULAMA, KESİN ÇÖZÜM parolalarını şüphesiz uygulamaktayız.

Apartman ilaçlaması için apartman yönetimi ile anlaşılarak yönetimin istediği gün ve saatte uygulama ekibimiz belirtilen adrese zamanında ulaşmaktadır.

Bilgi: Ekibimiz gelmeden önce tüm daire sakinleri uyarılarak, ıslak (deterjanlı) temizliğin yapılmasını, merdiven ve ortak kullanım alanlarının temizliğini yine ekibimiz gelmeden önceki günlerde yapılmasını öneririz. İlaçlama sonrası minimum 3-4 gün ıslak temizlik yapmamanız tavsiye ederiz.

  • İlaçlamaapartmanın çatısından başlanır.
  • En üst kattan aşağıya doğru tüm daireler ilaçlanır.
  • Daireler ilaçlandıktan sonra ortak kullanım alanı olan merdivenler ilaçlanır. Varsa asansör boşluğu ve makine dairesi, otopark, bahçe ve kömürlükler ilaçlanır.
  • İlaçlama sonrası haşerelerin tekrar geri gelmemesi için tüm bilgiler ve önlemler her daire sakinine ayrı ayrı anlatılır.
  • İlaçlama yapıldığına ve uygulama ile ilgili tüm bilgilerin yazıldığı Sağlık Bakanlığı Onaylı EK-1 Belgesi yetkiliye teslim edilir.
  • Kullandığımız tüm ilaçlar WHO (dünya sağlık örgütü) ve SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı olup, ruhsatlı, leke bırakmayan ithal ilaçlardır.
  • Kullandığımız ilaçların insanlar ve hayvanlar (akciğer solunumu yapan) üzerinde  olumsuz bir etkisi yoktur.
  • İlaçlama öncesi mutfak araç ve gereçlerinizi veya diğer eşyalarınız için bir ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur.
  • İlaçlama sonrası evinizi terk etmenize gerek yoktur.
  • İlaçlarımız evcil hayvanlarınıza zarar vermemektedir. (haşerelere yani trake solunumu yapan canlılara etki etmektedir)

Uyarı: Bizi tercih edin veya etmeyin ruhsatsız ilaçlama yapanlara itibar etmeyiniz, uygulamaya gelecek olan ekibin uygulayıcı ve mesul müdür belgelerinin olmasına özen gösterin.

İzmir Apartman İlaçlama Fiyatları

İzmir ilaçlama konusunda lider firmalardan olan Devran İlaçlama olarak sizlere apartman ilaçlama fiyatları hakkında bilgilendirmeler yapmak istiyoruz. Öncelikle bu gün 1 daire ilaçlaması yaklaşık 100-120TL civarında olduğunu düşünürsek apartman olarak anlaşmanız durumunda bu fiyatların yarısı hatta daha aşağılara kadar düşürmektedir. Bunun en önemli nedeni kısa zamanda çok daire ilaçlaması olmaktadır. örneğin 5 farklı semtte 5 ayrı daire ilaçlanması gerektiğinde bir ilaçlama firması 1 ekibini en az 4-5 saat bu 5 daireye ayırmak zorundadır. bu sürecin yarısı yolda ulaşımda geçmekte, bir kısmı uygulama öncesi ve sonrası hazırlık olarak geçmektedir. Apartman olarak toplu ilaçlamalarda 5 daire bir ekibin 1-2 saatini alması beklenir ve bu kalan sürede başka ev veya iş yeri ilaçlayabilir. Bunun içindir ki bireysel uygulamalar yerine apartman olarak anlaşılıp uygulama yapılırsa daire sayısı arttıkça, fiyatlar azalmaktadır. apartman olarak anlaşmanız durumunda ortak kullanım alanlarınız ve boşluk, asansör ve çatı gibi alanların ilaçlanması da firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Bu alanların ilaçlanması haşerelerden daha kısa sürede ve daha uzun soluklu kurtulmanız anlamına gelmektedir. Devran ilaçlama olarak haşeresiz ve sağlıklı günler dileriz…

Detaylı bilgi için; bizi arayabilirsiniz.

0533 748 40 41