Öncelikle geçirdiğimiz korona virüslü yıllardan sonra, ekonomik olarak da zor günler  geçiriyoruz. Her sektörde olduğu gibi İzmir böcek ve haşere ilaçlama sektöründe de etkisini gösterdi ve göstermektedir. Herhangi bir ürün veya hizmet alırken bir kere değil iki kere düşünür olduk ve uygun fiyatlı, kaliteli ürün ve hizmet almak gittikçe zorlaşmaya başladı. İzmir Böcek İlaçlama Firması Devran İlaçlama olarak amacımız ilk günkü gibi en iyi hizmeti, en uygun fiyatlı sunmak. Tabi ki en uygun derken, en ucuz olmak gibi bir amacımız yok, zaten kullandığımız ithal ilaçlardan dolayı bu pekte mümkün değil. Çünkü İlaçlama sektöründe kullanılan ilaçlar kalite kalite olmakla beraber arada fiyat farklarında uçurumlar olmaktadır. Kısaca İthal ve İsviçre markalı ürünler kullandığımız için elimizden geldiğince İzmir Devran Böcek İlaçlama firması olarak en uygun fiyata, en iyi hizmeti kesintisiz ve %100 müşteri memnuniyeti ile vermek istemekteyiz. 2007 yılından beri bunu Böcek İlaçlama konusunda en iyi şekilde gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz.

izmir böcek ilaçlama
izmir böcek ilaçlama

İzmir Devran İlaçlamaİzmir Böcek ilaçlama, İzmir Ev ilaçlama, İzmir Apartman ilaçlama, İzmir İş yeri ilaçlama ve tüm yaşam alanlarınızı ilaçlama konusunda 2022 yılında geçen seneye oranla elimizden geldiğince fiyat artışlarımızı en düşük seviyede tutmaya çalıştık ve bunu siz müşterilerimiz de İzmir’de İlaçlama hizmetimizden faydalandıktan sonra bize hak vereceğinize inanıyoruz.

2022  Yılı Böcek İlaçlama Fiyatlarımız minimum 150 TL den başlamaktadır. Daire sayısı ve ilaçlanacak alan arttıkça fiyatlar daire başı 50 TL ye kadar düşmekte ve daha uygun olmaktadır.

Not: Bu fiyatlar minimum fiyatlar olup ilaçlanacak alanın metrekaresine, haşere türüne ve bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

İzmir Böcek İlaçlama konusunda detaylı bilgi ve net fiyat almak için bize 0533 748 4041  – 0232 407 22 89 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Haşeresiz ve sağlıklı günler dileriz…